© 2007 Arti Marin Mobil Enerji Sistemleri

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • LinkedIn Social Icon

Paket Sistem Klimalar - Self Contained Unit

 

Tekneler için özel olarak deniz suyundan çalışacak şekilde hazırlanmış paket sitem klimaları 20 metre altındaki tekneler için ideal çözümdür.

 

Bir klimayı oluşturan bütün ana parçaların tek bir gövde içinde yer aldığı üniteler, tek bir kasa üzerinde gelmektedir. Cruisair Paket sitemleri yatak altlarına veya dolap içlerine koyabilirsiniz. Paket sistem klimalarda ters döngü özelliği ile paket sistem klimalar hem soğutma, hem de ısıtma görevini yerine getirir. Bu sayede Yaz- Kış kullanabilirsiniz.

Aç/ Kapa Paket Sistem Klimalar:

Dünyanın en büyük marin tip klima üreticilerinden Cruisair marka paket sistem klimalar, 20 metre altındaki yelkenli ve motor yatlar için ideal çözümdür. Yenilikçi bir düşünce ile dizayn edilmiş eğimli kanalları suyu hızlı bir şekilde üç basit drenaj lokasyonuna yönlendirerek yoğuşma suyunun hızlı tahliyesini sağlar 

 

Dahili kabin sistemi ile, güverteye verilen vibrasyonu minimuma indirerek, azaltılmış ses seviyesini daha iyi tecrübe edin. Ek olarak, yenilikçi montaj klipleri vibrasyon izolasyonu görevi görmekte. Resimde gösterilen opsiyonel kompresör ses kabini, ses izolasyonunu maksimize etmektedir.

 

Ünitenin kendine has giriş yuvası, optimum hava akışı sağlamakta ve fanın döndürülmesi esnasında ek bir yükseklik yaratmamaktadır

Klima Sistemleri

ARTI MARIN MOBIL