© 2007 Arti Marin Mobil Enerji Sistemleri

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • LinkedIn Social Icon

Bir Mastervolt akü izleme paneli, aniden akünün bitmesi gibi, hoş olmayan sürprizlere bir son verir. Gelişmiş ve popüler panelleri ile geniş bir bilgi imkanı sağlar.

Bu bilgiler arasında Voltaj okuma, Akım okuma, Amper, Kalan süre ve ana akü grubunun yüzdesel oranlı kalan kapasitesi vardır. Okunaklı LCD ekranı vasıtası ile anlık bilgileri ve geçmiş verileri görebiliyorsunuz. Belli modellerde bir ekran görünümünde şarj durumu ve 3 ayrı akü bankının voltaj değerlerini görebiliyorsunuz. 

Kolay monte edilen koruyucu bir siyah plastik kutusu ile nem ve toza karşı elektronik bileşenleri korur. Dahili Sönt ile akülerin en doğru değer okunması sağlanır. Şöntün aküye yakın bulunması önerilir. Yüksek akımlı sistemler için 1000A kapasiteli özel şöntler kullanılabilir.

 

BattMan Lite: Cazip fiyatlı bir akü göstergesi. Akünüzün durumu hakkında her koşulda kritik bilgileri paylaşır. Daha önemlisi akünüz bitmeye yakınken sizi uyarır.

BattMan Pro: Cazip fiyatlı bir akü göstergesi. Lite modelinden olan tüm özelliklere ek olarak Pro modelinde olan hafıza özelliği ve kalan kullanım ömrünü gösterme özelliğide mevcuttur.

Easy Panel: MasterView easy panel akıllı bir şönt ile kullanıldığı zaman dahili akü sisteminiz hakkında detaylı bilgi verir. Dokunmatik ekranı ile sistemde bulunan diğer Mastervolt cihazlarınızı da uzaktan kontrol edebildiğiniz gibi şarj durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

BTM III: Ana akü bankınızın Voltaj, akım, amper-saat, kalan süre ve kalan kapasite gibi hassas bilgilerini görmenizi sağlar. Ayrıca ikinci ve üçüncü akü gruplarınızın gerçek kapasitesini ve tahmini kalan kapasitesini görebilirsiniz. Dahili mikroişlemci ile akünüzün tüm geçmiş kullanımı hakkında da bilgi alabilirsiniz. Birinci akü grubunuzun kalan kullanım süresini hassas bir şekilde ölçer.

MICC: Bu kompak akü göstergesi BTM gibi sistem bilgisi sağladığı gibi Mass serisi invertör, şarj ünitesi, ve kombi gibi ürün gruplarını da kontrol eder.

 

Akü İzleme Panelleri

Ana Sayfa > Ürünler> Aküler > Akü Monitör

ARTI MARIN MOBIL