© 2007 Arti Marin Mobil Enerji Sistemleri

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • LinkedIn Social Icon

Mastervolt Alternatör, tekne veya aracınızda ki şarj kapasitesi üretimi için gerekli en ekonomik çözümdür. Tekne veya aracınız de alternatörünüzün olması AC dizel, AC petrol veya DC-jeneratör alternatiflerine en mükemmel çözüm olmaktadır, fakat yine de standart bir alternatör her zaman yeterli olmayabilir. Özel dizayn edilmiş Mastervolt alpha alternatörleri güçlü ikinci bir alternatör alternatifi için ideal çözümdür. Bu sayede şarj işleminizi kısa zamanda sonlandırarak, hareket etmezken makinenizi fazladan çalıştırmanızı önler. Bunun ne kadar ekonomik olarak yapıldığına şaşıracaksınız!
 

Bir Alpha Alternatör ile birlikte bir Akü izolatörü ve Akü eşleyici kullanarak iki veya üç ayrı akü bankını peşi sıra şarj etmek mümkün.

 

Her motor tipi için uygun

Alpha alternatorler, montajcınız ve makina tedarikçiniz tarafından temin edilen alternatör braketlerini özelleştirmek için çeşitli sabitleme deliklerine sahiptir. Bazı makina markaları standart olarak Mastervolt alternatör braketleri ile gelmektedir. 

 

Sabit devirde bile hızlı şarj

Standart alternatörler yüksek devirde ancak belirtilen kapasiteleri sağlamaktadır. Mastervolt Alpha Alternatörler düşük devirde bile güçlü şarj için dizayn edilmişlerdir. 

 

Çok kayışlı makara

12/130 ve 24/75 modellerin çok kayışlı makara opsiyonları mevcut

 

40 °C üstünde performans

Makaranın, fan çalışması esnasında soğutma yapması ile yüksek sıcaklıklarda bile, özellikle makinaya yakın olunduğunda, çok fazla güç.

Alpha 12/90
Alpha 12/130
Alpha 24/75
Show More
Alpha 24/110
Alpha 24/150
Alpha pro Regülatör
Show More

Alternatörler

Ana Sayfa > ÜrünlerElektrik > Alternatörler

ARTI MARIN MOBIL