© 2007 Arti Marin Mobil Enerji Sistemleri

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • LinkedIn Social Icon

Mastervolt ve Pro Mariner akü şarj ünitelerini monte edin ve düşük sahil enerjisi veya sınırlı kaynak bulunan marinalarda demirliyseniz bile, tekne akülerinizin güvenli, hızlı ve tamamen şarj edildiğinden emin olun. Mastervolt'un 3-kademe (+) sarj yöntemi optimum verimi garanti eder. Aküleriniz daha iyi performans verecek ve çok daha uzun süre dayanıklı olacaktir.

 

İki bireysel islevin kombinasyonu: 

Tüm Mastervolt akü şarj üniteleri standart olarak iki işlevi yerine getirmeye uygundur:

• Bir şarj ünitesi olarak: akülerin güvenli, hızlı ve tam şarjına,

• Bir güç kaynağı olarak: sahil veya jeneratör elektriğinin 12 veya 24 V tekne gerilimine dönüsümüne. Ayrıca, tamamen bosalmış akülerin şarjına da olanak verir.

 

Mastervolt ve Pro-Mariner geniş bir akü şarj ünitesi yelpazesi sunar. Sizin uygulamanıza uygun akü şarj ünitesi seçimini kolaylaştırmak için asağıdaki özellikler listesini hazırladık.

 

Pro-Mariner Serisi: Su geçirmez veya 5 yıl garantili modelleri ile yelkenli tekne veya küçük motor yat uygulamalar için ideal.

Easy Charge Serisi: Taşınabilir ve su geçirmez modelleri ile küçük uygulamalar için ideal.

ChargeMaster Serisi: Yarı Profosyonel uygulamalar. 40 Metreye kadar olan motoryatlar, seri üretim tekneleri, gezinti tekneleri için ideal.

Mass Serisi: Profosyonel uygulamalar. Endüstriyel kullanım tekneler, 40 metre üstü tekneler ve yüksek performans sürat tekneleri

1/3
Pro-Mariner Serisi
Easy Charge Serisi
ChargeMaster Serisi
Mass Serisi
Show More

Akü Şarj Ürünleri

Ana Sayfa > ÜrünlerElektrik > Akü Şarj Üniteleri

ARTI MARIN MOBIL