© 2007 Arti Marin Mobil Enerji Sistemleri

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • LinkedIn Social Icon

Mekezi Sistem Klimalar 

 

Dometic grubunun Cruisair ve Marine Air marka merkezi sistem klimaları ve yine Frigomar grubunun Frigomar marka merkezi sistem klimarları 25 metre üstündeki tekneler için ideal iklimlendirme çözümleridir.

 

Merkezi sistem klimalar, çalışma esnekliği ve gelişmiş güç yönetimi istenen büyük tekneler için genişletilmiş konfor sağlar. Makine dairesine konan Chiller ünitesi kabinlerin içindeki hava üfleme ünitelerine izole edilmiş borularla gelen suyu yazın soğutuyor veya kışın ısıtıyor. Bu sayede her kabinde bagımsız bir ısı kontrolü sağlanıyor.

 

Bu sistemin avantajlarından biride bağımsız ünitelerin sessiz çalışması ve ünite sayısında bir sınırlama olmamasıdır. Merkezi sistem klimalar gelişmiş kontrol sistemleri sayesinde istenirse bir network'e bağlanıp teknenize uğramadan da kontrol edilebilir.

Artı Marin Mobil Enerji sistemleri marin tip klima sistemleri konusunda 11 yılı aşkın süredir Türkiye genelinde satış ve servis vermektedir. Deneyimli mühendis kadrosu toplamda 40 yılı aşkın tecrübeye sahiptir. Gerek yerli tekne üreticilerin, gerekse yabancı üreticilerin yüzlerce imalatında artı marin temini klima sistemi bulunmaktadır. Artı Marin Mobil Enerji sistemleri Türkiyede satışını yaptığı marin tip klimalar konusunda Türk Standartları enstitüsü, tarafından verilmiş servis hizmet yeterlik belgesine sahiptir

Cruisair Merkezi
Frigomar Merkezi
Marine Air Merkezi
Show More

Klima Sistemleri

Ana Sayfa > ÜrünlerMarin Klima > Merkezi Sistem Klimalar

ARTI MARIN MOBIL