© 2007 Arti Marin Mobil Enerji Sistemleri

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • LinkedIn Social Icon

MARİN

Komfor, güvenlik ve lüks marin elektronik cihazların kullanımında en önemli konulardır. Tekne üreticileri ve sahipleri evlerinde alışkın oldukları konforu teknelerindeki elektrik sistemlerinde görmek isterler. Çamaşır yıkama makinesinden, en gelişmiş yazılımlı navigasyon sistemlere, Multi medya sistemlerden ısıtma, soğutma ve elektrikli fırınlara kadar, her ürün eşit derece de güvenilir ve kolay kullanılabilir olmalı. Yatlar ve tekneler seyir halinde iken tekne sahipleri ve mürettebatı tüm önemli marinalarda ve tüm sahil kesiminde hizmet ve bakım için Artı Marin bayilerinin hizmet ve bakım için hazır olduğundan emin olabilirler.

 

İster teknede, ister tersanede veya uzak bir bölgede kaygısız ve güvenilir bir tekne konforu sağlanır, denizcilerin teknede endişesiz olarak seyir yapmasının keyfini sağlar.

Marin

Ticari amaçlı profesyonel denizcilikte gemiler, römorkörler, kanal gemileri, ikmal gemileri veya nakliye gemileri çalışma yeri olarak hizmet verirler. Mutlak güvenirlilik bu sektör için büyük önem taşımaktadır ve bu gerçek ticaret sektörü için özel ürünler geliştirerek yansıtılmaktadır. Artı Marin tarafından satışı yapılan ürünler 24 saat kullanımda, yüksek sıcaklıklarda ve kirli ortamlarda bile üst düzey işlevsellik sunuyor. Mümkün olan en iyi şok ve titreşim azaltma özelliklerine sahip bu ürünler endüstrinin yüksek standartlarını karşılamaktadır.

 

Ticari Denizcilik uzun ömürlü ürünlerin, dünyanın her yerinde hızlı servis imkanı ile desteklenmesini gerektirir. Artı Marin son 10 yıldır bu yönü ile uzmanlaşmıştır, ayrıca sayısız profosyonel gemi imalatçısı ile mükemmel ilişkiler kurmuştur.

Profesyonel Marin

ÜRÜNLER

 
 

Dünyaca Ünlü Mühendislik Markaları Bir Çatı Altında

 

 

 

 

 

 

Artı Marin Mobil Enerji Sistemleri deneyimli mühendis kadrosu ile üst düzey endüstriyel sistemler için mühendislik ekipman markalarını sizlere sunmaktadır.

ARTI MARIN MOBIL