© 2007 Arti Marin Mobil Enerji Sistemleri

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • LinkedIn Social Icon

MASS GI Serisi

Mass GI Elektronikte en gelişmiş yüksek frekans teknolojisi kullanılarak üretilen inanılmaz derecede hafif ve küçük bir izolasyon trafosudur.  Ünite hem 120 V, hem de 230 Volt sistemlerde kullanılabilir, paralel çalışma özelliği ile iki üniteyi birleştirip kapasiteyi iki katına çıkartmak mümkündür.

 

Mass GI izolasyon trafosu, ister dikey, ister yatay, ister duvara, ister yere her türlü şekilde monte edilebilir. Herhangi bir vibrasyon üretmediği için lastik vibrasyon takozlarına da ihtiyaç duymaz. İçerdiği yüksek frekans teknolojisi ile gürültü kirliliği yaratan trafo sesini de içermez. Dahili Soft-Start özelliği ile sahilden gelen akımı

kontrol eder. Cihazın üzerinde bulunan led ışıklı gösterge yük durumunu belirtir. Ayrıca bir Masterbus Paneli ile uzaktan kumanda olanağı da bulunur. Ayrıca sahil gücüne aşırı yüklenilmesi durumunda otomatik jeneratör aktivasyon özelliğide var.

 

Mass GI Marine tip alüminyum kasa ve profesyonel kablo bağlantıları ile gelmekte. Bütün Mastervolt izolasyon Trafoları dünyada geçerli CE ve ABYC standartlarına uygundur. Ayrıca paralel kullanım avantajı ile 14 KW AC güç kapasite olanağına sahiptir.

İzolasyon Trafoları

ARTI MARIN MOBIL