© 2007 Arti Marin Mobil Enerji Sistemleri

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • LinkedIn Social Icon

Mastervolt İnvertörler

Profosyonel Kullanımlar için MASS Serisi Invertörler

 

Teknede bir AC tesisatı size, mikro-dalga fırından saç kurutucuya, DVD oynatıcıdan elektrikli el aletlerine kadar her türlü ev eşyasını kullanma olanağı sağlayarak büyük yararlar getirir. Bir Mastervolt invertör 12 veya 24 voltluk akü gerilimini kolayca 230 V/50 Hz veya 120 V/60 Hz voltaja çevirme olanağı verir ve bu yolla nerede olursa olsun geziye çıktığınızda evdeki tüm konforun keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca, ekipmanlarınızı tekneye adapte etmek için gereken masraflardan da tasarruf edersiniz

Mastervolt invertörler yüksek çıkışlı akü enerjisini minimum ısı üretimiyle 230 V’a çevirir. Normal Televizyonlardan, Düz ekran Televizyonlara, Kettle'lar dan, Buz yapıcılara, içecek soğutucularından, kahve makinelerine her şey mükemmel bir şekilde çalışır. Tüketim olmayan dönemler için bir otomatik “hazır bekleme – standby” veya “tarama” modu mevcuttur. Sahil bağlantısı veya jeneratör olmadığı durumlarda bile her zaman AC güç kaynağına sahip olacaksınız. Bir jeneratör ve Akü/invertör sistemi ile daha yüksek tüketim seviyelerine ulaşmak mümkün. Düşük enerji ihtiyaçların da akü ve invertör çalışarak jeneratörü dinlendirirler. En yüksek kapasite içinse her iki güç kaynağı da çalışarak en üst kapasiteye ulaşır.

İnvertörler sahil enerjisi ve/veya jeneratör enerjisi bulunan bir sisteme kolayca ilave edilebilir. Enerji kaynakları Masterswitch transfer sistemi veya Sistemswitch dağıtım sistemiyle bağımsız veya kombine halde kullanılabilir. Mastervolt invertörler ilk çalışmada aşırı güç çekişi gerektiren cihazlar için %200 ila %300 daha fazla elektrik enerjisi sağlayabilir (çamaşır makinesi veya klima gibi). Bu yeni jenerasyon ultra-kompakt yüksek frekans sinüs dalga invertörler kullanıcılarının hayatlarını dramatik şekilde değiştirecek. Teknede ki AC güç kaynağı, evden uzakta eviniz gibi!

 

MasterBus uyumlu

MasterBus invertör arayüzü veya AC güç analizörü ile, her Mass Sinüs cihazınızı MasterBus ağına bağlayabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan bir adept kablo ve bir bağlantı. Faydaları; Hızlı ve kolay montaj, ek olarak Masterview Panel vasıtası ile merkezi izleme, konfigürasyon ve operasyon olanağı.

1/3

ARTI MARIN MOBIL