© 2007 Arti Marin Mobil Enerji Sistemleri

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • LinkedIn Social Icon

Profosyonel Seri

Mass Kombi Pro serisi, bir çok modelin üstün özelliklerini üstünde barındırıyor. Paralel ve 3 faz bağlantı özellikleri ile 3000 Watt ile 35 KW bir kapasite aralığını kapsıyor.Mass Kombi Ultra Mastervolt'un kendi mühendislik ekibi tarafından geliştirilen yenilikçi teknolojisini içerir. Önemli özellikleri arasında ultra-hızlı ve güçlü bir DSP kontrolleri ile en son yüksek frekans teknolojisi V6 konvertör içerir. Bu özellik düşük 'yüksüz' tüketim ile akülerin hızlı boşalmasını önler ve klima gibi yüksek başlangıç akımlı yüklerde start-up'i kolayca, güç azalmaları veya ışık titremesi olmadan vererek kullanıcılara avantajlar sunar. Mass Kombi Pro'yu kendi grubunda emsalsiz yapan bir özelliği ise yüksek verimliliğidir.‘

 

Pro modeller

Profosyonel uygulamalar için Mastervolt yeni PRO modelini öneriyor. Ultra cihazlarından olan tüm yenilikleri bu cihazlarda bulabilirsiniz. Tek fark güneş enerjisi girişi ve ikinci bir akü şarj çıkışı olmayışı.

 

Sessiz operasyon

Mass Kombi Pro aktif optimum soğutma kavramı ile birlikte, fanların minimal kullanılmasını sağlayarak, yüksek bir verim sağlar. Gerektiğinde gelişmiş termal tasarımı gerekli optimum performans ve sessiz çalışma sunar. Kombi %50 güce kadar fan soğutması olmadan çalışabilir. Bu gece çalışan uygulamalar için mükemmeldir; az güç tüketildiği zaman, fan sessiz çalışması için durur. Ortam sıcaklığı çok yüksek olduğunda, maksimum kapasite gereksinimleri için veya, Aktif Optimum Soğutma kavramı doğrusal bir şekilde fan hızını düzenler. Bu çok hızlı dönme veya rahatsız edici bir gürültü oluşmamasını sağlar.

 

Mükemmel performans

Invertör sessiz, temiz ve verimlidir. Ayrıca en zor ısı şartlarında bile tam güç kapasite verir. Tam sinüs dala enerjisi ve %200 demoraj akım karşılama özelliği ile en zor yüklerde bile problemsiz çalışma sağlar.

Optimum akü kullanımı

Güçlü akü şarj üniteleri aynı anda iki ayrı akü bankını şarj edebilir ve 40 °C ortam şartlarında bile tam şarj akımı sağlar. Özel yük özellikleri ve düşük harmonik ile uzun akü ömrünü garanti ediyor.

Emsalsiz Özellikler:

  • Kompakt hafif invertör ve Akü Şarj ünitesiParalel

  • Jeneratör ve şebeke arasında kesintsizi geçiş

  • Paralel kullanım ile 35 KW invertör kapasitesi ( Maks 10 Ünite)

  • 3 Faz operasyonlar için uygun

  • Çift AC girişi

  • Sessiz Çalışma

1/3

Pro Kombiler 

ARTI MARIN MOBIL