© 2007 Arti Marin Mobil Enerji Sistemleri

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • LinkedIn Social Icon

Privilege modeli bir diger orijinal Tecma dizaynıdır. Boyut olarak oldukya büyük ve inanılmaz derecede konforludur. Privilege modeli ev uygulamalannda kullanılan modellere benzerlik göstermektedir. Dizayn özelliği yüksek standartları ve ev uygulamalarına benzer yuvarlak hatları içerir. Privilege modelinin yuvarlak ve ergonomik dizayn çanağı Marin tuvalet konseptine çok orijinal ve degişik bir dizayner bakışı getirmekte. Bu model bir çok farklı renkte istek halinde üretilebilmekte, ayrıca mat veya parlak alternatifleri de sunulmaktadır.

 

Tecma'nın geliştirdigi özel bir laminasyon ile beklentileri yuksek müşteriler için dış yüzeye gerçek altın veya platin görüntüsü verilebilmekte. Privilege modeli kapağı yenilikiçi bir yumuşak kapanma özelliğine sahiptir. Kapaktaki damper teknolojisi kapağın kapanma hızını kontrol etmekte ve yumuşak ve sessiz kapanmasını sağlamaktadır.

 

Privilege Bide modeli tuvalete bire bir uyumlu aynı görüntüyü vermektedir. Bu sayede simetri ve çekici bir montaj olanağı sunmaktadır. Ürünleri eşleyerek banyolarda güzel bir görünüm  sağlanır.

1/4

Tecma Saninautico

ARTI MARIN MOBIL