© 2007 Arti Marin Mobil Enerji Sistemleri

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • LinkedIn Social Icon

Tatlı Su Yapıcılar

PARKER, HRO ve Village Marine ürünleri ile Amerika’nın en büyük su yapıcı sistemleri üreticisidir. Üstün kaliteli sistemleri ile 1975 yılından günümüze dünya denizlerinde en büyük tatlı su üreticisi konumundadır. 2012 yılında PARKER grubunun bünyesine katılan HRO ve Village Marine., geniş ürün yelpazesi ile yelkenli teknelerden, cruise gemilerine kadar her ihtiyaca yönelik ürünler sunmaktadır.

 

HRO’nun ürettiği Horizon Seafari modeli su yapıcılar, orta ve büyük boy teknelere yüksek verimli, az yer kaplayan su yapıcı alternatifleri sunmaktadır. Ayrıca küçük boy tekneler için Seafari Mini ve Seafari Compact modelleri optimum çözümler sunmaktadır. Yüksek kapasiteli su ihtiyaçlarınız için Coral Sea serisi, saatte 1073 litreye kadar su üreterek her türlü ihtiyaca çözümler sunmaktadır.

 

HRO ve Village Marine’nin ticari tip gemiler ve cruise gemileri için kullanılan North Sea ve Tasman Sea serileri ise saatte 6 ton kapasiteye kadar ulaşmaktadır.

Mini
Quest
Versatile
LTM
Show More

Quest serisi Enerji tasarruflu DC Voltajlı su yapıcı. 12 V, 24 V modelleri ile saatte 30 ila 95 litre arası kapasite aralığı.

Seafari Mini serisi küçük ve az yer kaplayan modelleri ile saatte 25 litre'den 117 litreye kapasite aralığı. 

Versatile serisi geleneksel su yapıcılar içinde en çok tercih edilen model. Saatte 71 litreden 284 litreye kapasite aralığı.

Village Marin LTM serisi kompak ve uygun fiyatlı modeller ile saatte 63 ila 205 litre arası kapasite aralığı.

Ana Sayfa > Ürünler> Tatlı Su yapıcı Sistemler

Temiz Su Sistemleri

ARTI MARIN MOBIL