© 2007 Arti Marin Mobil Enerji Sistemleri

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • LinkedIn Social Icon

Sea Fire Marine, yangın söndürme sistemleri üzerine dünya lideridir. Sea Fire insanların ve yatırımlarının korunması için kendini adamış bir firmadır. Sea Fire yangın sistemleri ile teknenizde her zaman çalışır durumda güvenli bir korunma sistemine sahip olacaksınız. Sea Fire ürün yelpazesi size 7 gün 24 saat koruma güvencesi sunmaktadır.

Sea Fire ürünleri Amerika birleşik devletlerinde üretilip, dünyanın her yerindeki tekne üreticileri tarafından tercih edilmektedir. Bu yaygın kullanım alanı ve müşteri sayısı sebebi ile Sea Fire müşterilerine daha iyi teknik ve servis hizmeti verebilmek için Amerika haricinde Asya ve Avrupa da merkez ofisler bulundurmaktadır. Bu sayede kullanıcılar dünya çapında saat farkı sorunu yaşamadan servis olanağına sahip olmaktadır.

Sea Fire yenilikçi ürünleri ile de marin yangın söndürme sistemlerinde öncülük etmektedir. Özellikle yeni çıkan 3M firmasının NOVECTM1230 serisi en gelişmiş söndürme sistemidir. Sea Fire ile her zaman güvendesiniz.

Sea Fire Yangın Söndürme Sistemleri ürün yelpazesinde önceden hazırlanmış yangın tüplerinin haricinde, sizin yerleşiminize uygun çözümlerde bulunmaktadır. Bununla ilgili her türlü mühendislik desteği size ayrıca sağlanmaktadır.

Sea fire'in sizlere sunduğu hazır çözümler FM200 ve Novec gazları ile Manuel ve Otomatik olarak dört ayrı alternatifde sunulmaktadır.

1/3
FM200 MD ve MG
FM200 FD ve FG
Novec NMD ve NMG
Novec NFD ve NFG
Show More

Yangın Sistemleri

Ana Sayfa > Ürünler> Yangın Söndürme Sistemleri

ARTI MARIN MOBIL